Hakkımızda

Mavi Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2017 yılının son çeyreğinde; marka bağımsız olarak, elektrikli ev aletleri üretimini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Firmamızın kurucu ortaklarından olan Ümit İlhan, 1982 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği fakültesinden mezun olduktan sonra, farklı sektörlerde, üretim planlama, mali işler yöneticiliği ve üst düzey yöneticilik yapmıştır.

İşletme Müdürü’müz Erdal Seferoğlu ,1995 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermektedir.

Ürünlerimiz uluslararası CE belgesine sahiptir. Yüksek kalitede ve müşterilerimizin beklentilerini birebir karşılayan ürünler üretmek temel hedefimizdir.

TESİSİMİZ

Tesisimiz 1.200 metrekare imalat ve 1.200 metrekare depolama alanı üzerine kuruludur. Üretimde kullanılan plastik parçalarımızın plastik baskıları 170 ton, 270 ton ve 380 tonluk üç plastik enjeksiyon makinesi gerçekleştirmektedir.

Ürün montajlarımızı, toplam 60 iş istasyonu içeren iki adet montaj bandı, 10 iş istasyonu içeren kablolama ve lehimleme üniteleri ve iki adet otomatik tampon baskı makinesi ve bir adet manuel serigrafi ünitesi ile gerçekleştirmekteyiz.

ÜRETİM KAPASİTEMİZ

Kurulu üretim alt yapımızda tek vardiyada aylık olarak gerçekleştirebildiğimiz üretim miktarları,

  • Isıtma Ürünleri: 75.000 adet
  • Soğutma Ürünleri: 75.000 adet
  • Kişisel Bakım Ürünleri: 150.000 adet
  • Elektrikli Ev Aletleri: 40.000 adet

KALİTE YAKLAŞIMIMIZ

Kaliteli bir ürün üretmek için, öncelikle kaliteli malzeme kullanmanın önemine inanıyoruz. Bu nedenle ithal ettiğimiz tüm malzemelerin sevkiyat öncesi kalite kontrolleri ile fonksiyon testleri ve depolama koşulları kontrollerini Bureau Veritas Government Services & International Trade Division’a yaptırmaktayız.

Üretimin her aşamasında gerekli ara kontrolleri sağlıyoruz ve hatayı minimize etmek için çabalıyoruz. Ürünlerimizin her birini ambalajlamadan önce mutlaka güç , akım ve fonksiyon testlerine tabi tutuyoruz.